face

Malířské a natěračské práce - Strakonice

Vyřezávání a kácení stromů

a jejich následná obnova

Zprostředkovatelská činnost

Zprostředkování nákupu os.automobilů ze SRN

Vyklízení půdních a sklepních prostor

a následná ekologická likvidace

Stěhování nábytku a těžkých břemen

Správa a údržba nemovitostí

Sádrokartonářské práce

Opravy omítek a štuků

Malířské a natěračské práce

O nás

Historie naší firmy sahá až do roku 1999, kdy jsme otevřeli první pobočku s prodejem barev v Písku. Z důvodu nárustu prodeje a rozšíření sortimentu následovalo po pěti letech působení otevření druhé pobočky ve Strakonicích.

Během této doby jsme se specialiovali zejména na tónování širokého sortimentu barev, omítek a laků. Stali jsme se partnerem takových firem jako je Barvy-Laky Hostivař, Jub a Caparol.

Zaměřovali jsme se také na poskytnutí plného servisu našim zákazníkům při aplikaci nátěrových hmot. Proto jsme rozšířili naše řady o smluvní řemeslnické firmy.

V roce 2015 jsme prodali naši prodejnu barev ve Strakonicích a od té doby se zaměřujeme pouze na aplikaci nátěrových hmot.

Služby

Malířské a natěračské práce
Hlavní portfolio naší společnosti tvoří malířské a natěračské práce. Zajišťujeme servis jak pro soukromé subjekty tak pro kanceláře a průmyslové provozy. Jedná se o malby a nátěry interierů tak i exteriéru. Používáme kvalitní a osvědčené tuzemské i zahraniční materiály, vždy dle přání a požadavků zákazníka. Každému zákazníkovi jsme schopni zajistit fyzicky vzorník odstínů barev, samozřejmostí je také provedení vybraných vzorků před samotnou realizací. Před malováním v případě potřeby provedeme stěhování vybavení, zakrytí všech předmětů a zpětné nastěhování. Provádíme zejména malby bytových, nebytových prostor, výrobních hal, restaurací, škol, nemocnic, úřadů, nátěry veškerých fasád včetně likvidace plísní, mechů a lišejníků, nátěry oken, dveří včetně repasů, nátěry dřevostaveb, plotů, zárubní, zábradlí, výtahových šachet, radiátorů, podlah.

Opravy omítek a štuků
Provádíme rekonstrukce a opravy omítek bytových domů i nebytových objektů. V případě vlhkých omítek provedeme osekání omítky až na zdivo a zajistíme vysušení zdiva. Oškrábeme staré malby a nátěry.

Sádrokartonářské práce
Provádíme sádrokartonářské práce, montáže sádrokartonových konstrukcí a nabízíme komplexní realizace sádrokartonových interiérů a vestaveb. Využití je vhodné zejména v komerečních prostorách. Konstrukce umožňuje snadné vedené nejrůznějších rozvodů, datových i elektroinstalačních kabelů a snadný přístup k nim.

Správa a údržba nemovitostí
V rámci správcovských a údržbářských prací jsme připraveni zajistit dlouhodobou a spolehlivou správu budov, objektů, veřejných ploch a jiných nemovitostí, které vyžadují odbornou a kvalitní péči. V místech správy zajišťujeme opravy všeho druhu – od zámečnických a sklenářských prací, elektroinstalační práce, zednické, topenářské nebo i údržbu zeleně.

Stěhování nábytku a těžkých břemen
Zajistíme Vám kompletní přestěhování bytu včetně nábytku, trezoru, klavíru, kotle, nebo jiného těžkého kusu. Náročnost stěhování závisí na materiálu, jeho rozměrům a váze. Vliv mají samozřejmě také prostory, skrze které se stěhuje. Nábytek předem vyprázdníme a vyndáme poličky. Skříňky pečlivě zabalíme a zabezpečíme proti otevření při přenášení nebo transportu.

Vyklízení půdních a sklepních prostor
Provádíme kompletní vyklízení včetně pozůstalostí z domů, bytů, sklepů, půd a dalších prostor. Díky našim službám získáte více volného místa a zbavíte se zbytečných věcí i veškerého odpadu. Nepotřebný odpad následně ekologicky zlikvidujeme.

Zprostředkovatelská činnost
Chcete si zakoupit ojetý vůz a nechcete ho kupovat u nás? Obraťte se na nás zajistíme Vám nákup osobního automobilu ze SRN včetně dovozu a přihlášení.

Vyřezávání a kácení stromů
Zajišťujeme kácení listnatých a jehličnatých stromů všech velikostí. Po skácení vždy současně provedeme odvětvení kmene a hrubé rozřezání na metry. Na vaše přání můžeme také špalky naštípat, veškerou odpadní biomasu rovnou odvézt a celou zahradu po práci uklidit. Kromě kácení stromů zajišťujeme také jejich prořezávání. Nejčastěji zajišťujeme kácení pro zahrady u rodinných domů, chaty, parky, veřejná prostranství, firmy, obchodní centra a zahrady s ovocnými stromy. Na přání zákazníka provedeme současně i nové zasazení stromu a obnovu zeleně.

Kontakt

Preferujeme telefonickou nebo osbní domluvu se zákazníkem.

Malířské a natěračské práce

Stanislav Turek
Telefon: +420 602 417 800
Email: barvy.turek @ gmail.com
Tržní 1153, 386 01 Strakonice I